Broker (Declarant vamal) / Брокер (специалист по таможенному оформлению)

Fujikura Automotive MLD
Oraș: Comrat
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time (8 ore)

Компания Fujikura Automotive Moldova объявляет набор на вакантную должность:
Брокер / специалист по таможенному оформлению в отдел логистики в Комрате

Основные oбязанности:
- Оформление таможенных деклараций;
- Контроль процесса таможенного оформления;
- Взаимодействие с функциональными подразделениями компании;
- Взаимодействие с должностными лицами таможенных органов.

Требования:
- Высшее образование;
- Опыт работы на аналогичной должности от 3-х лет, желательно в компании-таможенном брокере;
- Наличие брокерской лицензии;
- Знание английского языка.
Условия:
- официальное трудоустройство и полный социальный пакет;
- стабильная работа в Международной Компании с европейскими стандартами;
- бесплатный транспорт;
- график работы: с понедельника по пятницу, с 8.30 до 17.00.

Ждем Ваше резюме по адресу: chisinau.recruting@eu.fujikura.com

Compania Fujikura Automotive Moldova angajează:
Broker/ declarant vamal în departamentul Logistică din Comrat

Responsabilități de bază:
- Perfectarea declarațiilor vamale;
- Controlul procedurilor vamale;
- Colaborarea cu celelate departamente ale companiei;
- Colaborarea cu responsabilii organelor vamale.

Cerințe:
- Studii superioare;
- Experiență de muncă într-un post similar de cel puțin 3 ani;
- Deținerea licenței de broker;
- Cunoașterea limbii engleze.

Condiții:
- angajare oficială și pachet social complet;
- loc de muncă stabil în Companie Internațională cu standarde europene;
- transport gratuit;
- programul de lucru de luni până vineri, de la 8.30 la 17.00.

Așteptăm CV-urile Dvs la adresa de e-mail: chisinau.recruting@eu.fujikura.com

chisinau.recruting@eu.fujikura.com
Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide