Bioinginer Medical (Chişinău, Soroca)

Imunotehnomed №9673746, 20.11.2020
Oras: Chisinau
Studii: Superioare
Experienta de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9673746, 20.11.2020
Responsabilități:
- Efectuarea lucrărilor de mentenanţă şi întreţinere a echipamentelor medicale ale companiei;
- Instalarea şi punerea în funcţiune a echipamentelor livrate clienților;
- Deservirea tehnică în perioada garanţiei şi post garanţie;
- Menţinerea înregistrărilor referitoare la lucrările de mentenanţă efectuate;
- Instruirea utilizatorilor de echipamente medicale;
- Completarea documentației referitor la standardele de calitate implementate în companie.

Cerințe:
-Studii tehnice (preferențial absolvent al facultăţii de Bioinginerie medicală);
- Cunoaşterea echipamentelor şi dispozitivelor medicale și a principiilor de mentenanţă a acestora;
- Experienţă relevantă în domeniu de minim 2 ani (va constitui un avantaj)
- Orientare spre rezultat, performanță, implicare şi capacitate de a face faţă unor sarcini complexe;
- Capacitate de analiză şi sinteză, abilităţi demonstrate de planificare;
- Posesor carnet de conducere cat. B obligatoriu.

Beneficii:
- Reducere la toate serviciile companiei;
- Pachet salarial atractiv: salariul fix + bonusuri pentru rezultate;
- Posibilități de instruire și perfecționare a abilităților profesionale, atât în țară, cît și peste hotare;
- Telefonie mobilă corporativă;
- Grafic de lucru: luni-vineri;
- Posibilitate de autorealizare și dezvoltare a carierei. Va rugam sa expediati CV-ul cu poza pe adresa electronica: resurse.umane@imunotehnomed.md
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin