Asistentă medicală / asistent medical

AlterMED
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 10000 Până la 20000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Alter-MED - Clinica de Medicină Estetică și Chirurgie Plastică, Te invită într-o echipă de profesioniști, pentru a dezvolta o carieră de success, împreună să facem lumea mai frumoasă!
Suntem bucurosi să ne extindem Echipa de Asistenți medicali cu persoane talentate și pasionate de meseria sa.

Cerinţe faţă de candidat:
- Studii medicale finisate (Colegiul de Medicină);
- Angajare în serviciu de bază (prioritate);
- Dorinta de a învăța ceva nou și dezvoltare continuă;
- Dedicație și orientare spre pacient;
- Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă;
- Atenție la detalii, responsabilitate, atitudine pozitivă;
- Abilități de lucru în echipă- amabilitate și loialitate.

Responsabilităţile postului:
- Acordarea asistenţei medicale în conformitate cu fişa de post;
- Respectarea standardelor clinicii;

Oferta noastră:
- Oportunitatea de a lucra într-o echipă de profesioniști, orientată spre rezultat;
- Program de lucru flexibil;
- Salariu motivant;
- Posibilități de dezvoltare și creștere în carieră;
- Acces la programe de formare și instruire profesională continuă;
- Condiții de muncă moderne, confortabile;
- Reduceri la toată gama de servicii pentru angajați;

Pentru detalii și informaţii apelați: (+373) 69400949
CV-urile se recepţionează la e-mail: info@altermed.md (vă rugăm indicaţi poziţia pentru care aplicaţi).
Telefon:
068111161
Persoana de contact:
Victor
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide