Asistent(a) Directorului General

Imunotehnomed №9801774, 06.01.2021
Oras: Chisinau
Studii: Superioare
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9801774, 06.01.2021
Responsabilități:
- Acordarea suportului administrativ și informațional Directorului General, implicarea în rezolvarea problemelor organizatorice;
- Urmărirea îndeplinirii sarcinilor puse subalternilor: înregistrarea și evidența etapelor de îndeplinire și a termenelor de executare;
- Întocmirea, redactarea de rapoarte, informări, prezentări necesare;
- Asigurarea fluxului de informații de la Director către departamente și invers, prin centralizarea, analiza, structurarea și prezentarea informației într-o formă clară și accesibilă;
- Organizarea și urmărirea agendei de lucru a Directorului prin stabilirea programului zilnic al activităților, asigurarea respectării ordinii de zi, organizarea ședințelor și întrevederilor de afaceri, ;
- Asistarea în caz de necesitate a Directorului la sedințe de lucru și întâlniri de afaceri;
- Gestionarea documenteleor interne și externe;
- Pregătirea și controlul executării ordinelor administrative;
- Recepționarea și procesarea apelurilor telefonice;
- Asigurarea condițiilor de protocol în cazul intâlnirilor de afaceri;
- Oferirea suportului în planificarea deplasărilor în interes de serviciu (organizarea acestora, rezervarea biletelor, hotelurilor, asistență în obținerea vizelor).

Cerinţe faţă de candidat:
- Studii superioare;
- Abilitatea de a gestiona simultan sarcini multiple și un volum mare de informație analitică;
- Cunoașterea fluentă a limbilor română, rusă, engleză;
- Limbaj și ținută office, rigurozitate în respectarea cu acuratețe a termenelor limită și a sarcinilor, punctualitate, pedantism;
- Capacitatea de adaptare rapidă la situație, rezistență la stres, atenție;
- Experiență într-o poziție similară;
- Abilități avansate de operare MS Office.

Beneficii:
- Reducere la toate serviciile companiei;
- Salariu atractiv;
- Posibilități de instruire și perfecționare;
- Telefonie mobilă corporativă;
- Posibilitate de autorealizare și dezvoltare a carierei. Va rugam sa expediati CV-ul cu poza pe adresa electronica: resurse.umane@imunotehnomed.md

Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin