Asistent arhivar

"Road Bridge Tunnel Construction" SRL
Oraș: Leova
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time (8 ore)
Locul de muncă: În locația angajatorului
Compania de reabilitare a drumurilor "OZKA CONSTRUCTION" SRL angajează asistent arhivar

Cerințe:
- Studii superioare;
- Cunoașterea limbii engleze, limba turcă constituie avantaj;
- Persoană organizată și responsabilă;
- Cunoașterea pachetului MS Office și Excel;
- Experienta de muncă intr-o pozitie similara de minim 2 ani;

Descrierea postului:
- Verifică dosarele spre arhivare în corespundere cu cerințele specificate;
- Arhiveză sistematic documentele, atât în forma electronică, cit și fizică;
- Oferă consultanță fiecărui angajat care are nevoie de acte/informații din arhiva;
- Elaborează rapoarte lunare referitor la actele arhivate.

Ce îți oferim noi:
- Salariu motivant;
- Angajare oficiă;
- Pachet social;
- Asigurarea mesei de prînz a angajatului;
- Dezvoltare profesionala continuă prin accesul la cele mai noi tehnologii;
- Mediu de lucru placut si dinamic;
- Posibilitate de crestere profesională.

CV-urile Dvs. sunt așteptate la adresa de e-mail asihamadova@ozkainsaat.com.tr
Persoanele interesate sunt încurajate să se adreseze la tel. 068829268
Persoana de contact: Albina
Persoana de contact:
Albina
Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide
Intră in cont prin