Arhitect

SA „Colass” №6153971, 03.05.2021
Oras: Chisinau
Studii: Superioare
Experienta de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
6153971, 03.05.2021
Se solicita:
-studii superioare de specialitate (in curs sau finalizate);
- cunostințe avansate de AutoCad, ArhiCad sau Revit;
- editare grafică în Corel Draw si Photoshop;
- cunoașterea legislatiei de proiectare în vigoare (reprezinta un avantaj);
- experiență în urmărirea și managementul proiectelor de arhitectura (reprezintă un avantaj);
- punctualitate;
- capacitate de a lucra în echipa și de a se perfecționa.

Descrierea jobului:
- realizarea proiectelor de arhitectură pentru construcții;
- întocmirea documentațiilor necesare pentru obținerea avizelor și autorizațiilor;
- realizarea de relevee și planuri de amenajare și planuri tehnice.

Se oferă:
- pachet social;
- oportunitatea lucrului într-o echipa profesionistă, un mediu atrăgător și realizarea unor proiecte deosebite;
- salariu motivant.

Candidații interesați pot expedia CV-ul pe adresa electronică: hr@colass.md sau contactați-ne pe nr. de telefon + 373 760 760 77.
Telefon: 076076077
Persoana de contact: S.A. „Colass”
E-mail: hr@colass.md
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin