Antrenor înot

Fitness One
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: În ture
Responsabilități principale:
- identificarea nevoilor clientului în vederea elaborării planului individual de antrenament;
- efectuarea de antrenamente personale de înot;
- sprijinirea clienților în însușirea principalelor tehnici de înot;
- efectuarea antrenamentelor și instruirilor de prezentare ce includ consultații în domeniul folosirii corecte a echipamentelor pentru piscină etc.;
- promovarea serviciilor suplimentare acordate de club,
- întocmirea documentației de evidență și a dărilor de seamă;
- participarea la evenimentele organizate în cadrul clubului.
Cerințe:
- cunoștințe în domeniul anatomiei, fiziologiei și teoriei educației fizice, psihologiei;
- experiență în postul de instructor/antrenor de înot;
- sociabilitate, abilități de comunicare cu clienții;
- dorință de a munci mult și a cîștiga bine.
Condiții de muncă și de remunerare:
- program de lucru în ture;
- salariu competitiv;
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- pachet social;
- posibilitatea de a frecventa gratuit antrenamentele în cadrul clubul de fitness;
- oportunitatea de a deveni parte a unui colectiv tînăr și ambițios.
Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: ingacravcenco@gmail.com
Telefon: 060101693
Doar candidații selectați vor fi invitați la interviu. E-mail: ingacravcenco@gmail.com
Телефон: 060101693
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide