Analist de Sistem, Direcția Analiză Sisteme, Departamentul Tehnologii Informaționale

Moldova Agroindbank №9936050, 22.02.2021
Oras: Chisinau
Studii: Superioare
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9936050, 22.02.2021

Responsabilități generale:

elaborarea, dezvoltarea aplicațiilor bancare şi a sistemelor informatice, în special Terrasoft Creatio (bpm'online);
analiza și optimizarea proceselor/ fluxurilor aferente soluțiilor soft implementate în bancă;
formalizarea cerințelor detaliate de dezvoltare/ modificare a componentelor soft în cadrul aplicațiilor și sistemelor bancare;
participarea la testarea tehnologiilor, soluțiilor şi aplicațiilor elaborate;
elaborarea instrucțiunilor de utilizare a aplicațiilor bancare.

Candidatul eligibil trebuie să dețină:

studii superioare în domeniul IT și/sau economic;
experiență de muncă în dezvoltarea sistemului Creatio ar constitui un avantaj;
experiența de muncă în sistemul bancar ar constitui un avantaj;
abordare creativă, capacități de generare a ideilor și de determinare a soluțiilor optimale pentru derularea unui proces;
abilități înalte de analiză și sinteză;
abilități înalte de comunicare și organizare;
abilități de lucru individual și în echipă;
orientarea spre procese și rezultat.

În echipa - Moldova Agroindbank vei beneficia de:

program individual de dezvoltare profesională;
posibilităţi de avansare în funcţie şi mediu de lucru prietenos;
pachet salarial atractiv, bonusuri pentru performanţă şi avantaje extra-salariale, cum ar fi oferte corporative la săli de sport, tichete de masă etc.

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-ul la adresa resurseumane@maib.md până la data de 26 februarie 2021 a.c., indicând funcția pentru care candidează.

Doar persoanele selectate vor fi contactate. E-mail:
resurseumane@maib.md
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin