Agronom

Purcari Wineries PLC №9934211, 19.02.2021
Oras: Vulcanesti
Studii: Superioare
Experienta de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9934211, 19.02.2021
Beneficii:

Salariu competitiv
Tichete de masă
Angajare oficială cu întreg pachet de beneficii
Prețuri speciale la produsele companiei
Transport asigurat de companie
Telefonie mobilă corporativă

Responsabilități:

Planificarea lucrărilor agricole necesare lunare, trimestriale și anuale pe sectoarele cu vie
Organizarea si controlul efectuarii în timp, a tuturor lucrărilor agricole planificate
Organizarea si controlul utilizarii raționale a tuturor resurselor financiare și materiale alocate pentru intretinerea, prelucrarea și cultivarea viței de vie
Raportarea rezultatelor activitatii salecătre superiori

Cerințe față de candidat:

Experiență în poziție similară min 2 ani
Fluență în limba română și rusă

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, trimite CV-ul la adresa: hr@purcari.wine , iar noi te vom contacta.
Specifică în tema scrisorii job-ul pentru care aplici. E-mail: hr@purcari.wine
E-mail: hr@purcari.wine
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin