Agronom - Reprezentant Vânzări (zona Nord)

DiazChim №9807937, 11.01.2021
Oras: Balti
Studii: Superioare
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9807937, 11.01.2021
Responsabilităţi:
- Identificarea şi stabilirea relaţiilor cu producătorii agricoli
- Participă activ la elaborarea şi indeplinirea planului de vânzări
- Efectuarea vizitelor către producătorii agricoli
- Acordarea sprijinului tehnic şi de consultaţă în domeniul agricol

Cerinţe:
- Studii în domeniul Agriculturii
- Experienţă obligatorie
- Cunoaşterea limbei române şi rusă
- Permis de conducere, obligatoriu
- Abilităţi de prezentare şi negociere
- Organizare şi gestionare
- Persoană dinamică, energică şi foarte responsabilă

Oferim:
- Salariu motivant, angajare oficială
- Programe de dezvoltare profesională şi instruire
- Maşină de serviciu, telefon mobil şi convorbiri asigurate
- Activitate intr-o echipă în continuă dezvoltare

* Locaţia companiei DiazChim or. Străşeni str. Şoşeaua Chişinăului 16

Dacă iţi place Agricultura, ai şi experienţă sau cel puţin studii în domeniu, te regăseşti în descrierea cerinţelelor şi responsabilităţile acestui anunţ, atunci expediază Cv-ul la adresa de email: Corina.juncu@diazchim.md

Candidaţi selectaţi vor fi contactaţi. E-mail:
Corina.juncu@diazchim.md
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin