Agronom principal companie agricolă din r-ne Rezina, Soldanesti, Floresti

Agrounigrup SRL №10038315, 25.03.2021
Oras: Rezina
Studii: Superioare
Experienta de munca: Peste 5 ani
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
10038315, 25.03.2021
Responsabilităţile principale:

Organizarea cultivării și creșterii producției fitotehnice (2000-5000 ha);
Coordonarea, planificarea, instruirea și administrarea activităților de producere a culturilor fitotehnice conform asolamentului;
Planificarea și gestionarea necesarul de personal, timpul necesar a lucrărilor specifice ale tehnologiei de cultivare, recoltare, depozitare.
Organizarea, coordonarea monitorizarea întregului proces de muncă;
Elaborarea propunerilor și a planului de acțiune pentru optimizarea proceselor de producere a culturilor fitotehnice din asolament.

Studii, competenţe, abilităţi

Experiență în agronomie, în special fitotehnie de peste 5 ani;
Să posede cunoștințe temeinice în domeniul gestiunii sistemului organizatoric în agricultură;
Studii Superioare: Agronomie;
Persoană activă, responsabilă, orientată spre rezultat;
Cunoștințe de PC (preferabil Cropio);
Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat;
Permis de conducere de cat. B

Candidații interesați șanț rugați să expedieze CV-ul cu indicarea funcției și salariului dorit la adresa de e-mail: svetlana.rusnac@verum.md
Tel. 078899978, Svetlana E-mail: svetlana.rusnac@verum.md
Telefon: 078899978
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin