Agent vînzări

Simplex №10073078, 20.04.2021
Oras: Chisinau
Studii: Superioare
Experienta de munca: Orice
Salariu: De la 8000 MDL
Grafic de munca: Full-time
10073078, 20.04.2021
În legatura cu dezvoltarea continuă compania SIMPLEX, specializată în comercializarea produselor termo, hidro, obiectelor sanitare, climatizare si ventilare, anunță următorul post vacant:
Responsabilități:

Stabilirea și menținerea relațiilor cu clienții;
Pregătirea ofertelor comerciale;
Participarea la negocieri comerciale;
Menținerea contactelor permanente cu clienții;
Participarea la organizarea acțiunilor promoționale: târguri, expoziții, campanii publicitare.

Cerințe:

Studii superioare Tehnice sau Economice (constituie un avantaj);
Abilități de comunicare și convingere;
Persoana comunicabilă, energică, cu aptitudini de lucru în echipă;
Obligatoriu: cunoașterea limbii de stat și rusă;
Permis de conducere categoria B.

Compania oferă:

Automobil de serviciu;
Salariu motivant (8000 Net + % din vînzări)
Un mediu de lucru activ, prietenos și competitiv;
Oportunitatea dezvoltării într-un mediu de profesioniști, colectiv unit și productiv;

Locul tău este în echipa de succes a companiei Simplex! Transmite-ți CV-ul la adresa de e-mail: personal@simplex.md , cu indicarea postului pentru care aplici! E-mail: personal@simplex.md
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin