Agent de vânzări Regiuni

Panilino №9374332, 31.07.2020
Oras: Briceni
Studii: Orice
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9374332, 31.07.2020
Responsabilități:
• Promovarea și vânzarea produselor în conformitate cu standardele și politicile companiei;
• Gestionarea corectă a stocurilor de produse în punctele de vînzare;
• Extinderea bazei de date a clienților;
• Colectarea eficientă a creanțelor;
• Lucrul cu clinţii din regiunea de Sud a R.M.
• Merchandizarea mărfii.
Cerințe:
• Experiență în domeniul vânzării va constitui un avantaj;
• Cunoașterea limbii române și ruse;
• Calități personale: liber în comunicare, atent la detalii și cu abilități de analiză și evaluare;
• Automobil personal.

Oferim:
• Program de lucru : 8 oere/5 zile pe saptamina;
• Salariu calculat în baza indicatorilor de performanță obținuți;
• Dezvoltare profesională continuă;
• Telefonie mobilă din partea companiei.

Așteptăm CV-ul la adresa electronică: liliana.adam@panilino.md , cu specificarea funcției pentru care aplicați. Pentru detalii ne contactați la nr. de telefon: (+373) 076700148.

S.C. „Panilino” S.R.L. asigură prelucrarea datelor cu caracter personal în corespundere cu prevederile Legii nr. 133 din 08.07.2011 „Cu privire la protecţia datelor cu caracter personal”. Prin expedierea CV-ului la adresa electronică menţionată mai sus, candidatul îşi dă consimţământul cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal. E-mail: liliana.adam@panilino.md
Telefon: 076700148
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide
Intra in cont prin