Agent comercial or.Briceni / Торговый агент г.Бричаны

Oras: Briceni
Studii: Orice
Experienta de munca: Orice
Salariu: De la 10000 MDL
Grafic de munca: Full-time
9674186, 20.11.2020
Obligațiuni de serviciu:
- Căutarea potențialilor clienților;
- Îndeplinirea planului de vânzări.
- Organizația și managementul vînzărilor;
- Consultarea clienților cu privire la gama și caracteristicile tehnice;

Cerințe față de candidat:
- Categoria B (obligatoriu);
- Cunoașterea limbii română și rusă (obligatoriu);
- Experiența de muncă în domeniul vînzărilor va fi un avantaj;
- Abilități de comunicare, abilități de convingere și concentrarea asupra rezultatelor;

Condiții de muncă:
- Lucru într-o companie stabilă și în permanentă dezvoltare;
- Angajare oficială din prima zi de lucru;
- Programul de lucru: Ln - Vn (9:00-18:00);
- Salariu: 5000 + % din vinzari (venit minim de la 10 000)
Candidații interesați de dezvoltarea profesională în cadrul companiei Noastre, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. cu marca "Agent comercial, la e-mail: hr@lider.md

Основные обязанности:
- Заключение договоров;
- Выполнение плана продаж.
-Поиск и консультация потенциальных клиентов;

Требования к кандидату:
- Права категории В (обязательно);
- Опыт работы в программе 1С - преимущество;
- Отсутствие боязни высоты (для замеров крыш)
- Знание русского и румынского языков (обязательно);
- Самостоятельность, исполнительность, ответственность, нацеленность на результат.

Условия труда:
- Молодой и дружный коллектив;
- Официальное трудоустройство;
- Возможности профессионального развития и карьеры.
- Заработная плата: 5000+ % от продаж (минимальный доход от 10 000);

Кандидатов, заинтересованных в профессиональном развитие в рамках Нашей Компании, просьба направить резюме с пометкой "Торговый Агент, на e-mail: hr@lider.md E-mail: hr@lider.md
Телефон: 068 656 656
Telefon: 068 656 656
E-mail: hr@lider.md
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin