Agent Achizitii

PANGEEA №9567908, 13.10.2020
Oras: Chisinau
Studii: Orice
Experienta de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9567908, 13.10.2020
Cerinte:
- experienta de minim 1 an intr-o pozitie similara constitue un avantaj;
- persoana organizata, riguroasa, analitica, dinamica, flexibila;
- bune abilitati de comunicare telefonica, negociere si gestionare a relatiilor comerciale;
- orientare catre indeplinirea obiectivelor si prioritizarea activitatilor;
- bune abilitati de operare PC (pachetul Microsoft Office);
- cunoasterea limbii romane este obligatorie (scris si vorbit).
Responsabilitati
- prospecteaza piata de profil, monitorizeaza si actualizeaza baza de date cu principalii furnizori (curenti sau potentiali);
- mentine si dezvolta relatia cu furnizorii in vederea unei bune colaborari;
- atingerea target-urilor de vanzari;
- identificarea de noi oportunitati de crestere a numarului de furnizori;
- negocierea termenilor si conditiilor de colaborare cu fiecare furnizor in parte conform politicii companiei;
- urmarirea evolutiei colaborarii cu fiecare furnizor in parte din portofoliul sau.
Beneficii:
- training-uri specifice activitatii;
- lucru de acasa;
- bonusuri de performanta;
- posibilitati de dezvoltare profesionala si personala.
Asteptam CV-urile dvs. la adresa de e-mail: pangeea.hr@gmail.com , cu specificarea pozitiei pentru care aplicati E-mail:
pangeea.hr@gmail.com
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin