Agent achizitii

Konfi №9375483, 31.07.2020
Oras: Chisinau
Studii: Orice
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9375483, 31.07.2020
Suntem o companie ce activeaza in domeniul Comertului de Incaltaminte si Accesorii care isi propune sa devina Lider pe piata de profil din R. Moldova in urmatorii 2 ani. Scopul nostru este de a construi o Retea Nationala de magazine in R. Moldova care va oferi cel mai bun pret de pe piata de profil si cel mai bun Raport Calitate-Pret.

Responsabilitati:
- Completarea comenzii in fisierul de comenzi;
- Trimiterea comenzilor de reaprovizionare pentru fiecare furnizor în parte;
- Trimiterea detaliilor comenzilor pentru departamentul de logistică;
- Solicita oferte de produse furnizorilor;
- Participa la procesul de achizitii din departament;
Oferim:
- Salariu motivant;
- Posibilitate de dezvoltare profesionala;
- Echipa tinara si dinamica.

Esti foarte dinamic si flexibil, iti place sa negociezi, esti responsabil, integru si implicat ...Hai cu noi in echipa !!!

Poti aplica la adresa: hr.retailshoes@gmail.com E-mail: hr.retailshoes@gmail.com
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide
Intra in cont prin