Administrator restaurant al fabricii de vin

Carlevana Winery
Oraș: Anenii Noi
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time (8 ore)
Responsabilităţile principale:
- organizarea, planificarea și coordonarea activității restaurantului;
- constituirea echipei; evaluarea, dezvoltarea și instruirea personalului;
- soluționarea problemelor administrativ-tehnice legate de activitatea restaurantului;
- controlul respectării standardelor de deservire de către personalul de conducere al restaurantului;
- planificarea strategică și atingerea scopurilor propuse;
- atingerea indicatorilor financiari ai planurilor; reducerea cheltuielilor de întreținere a restaurantului;
- controlul respectării tehnicii de securitate și a normelor de protecție a muncii.
- întocmirea dărilor de seamă specifice postului.
Studii, competenţe, abilităţi:
- experienţa în domeniul prestării serviciilor de restaurant;
- experiența în posturi de conducere în cadrul întreprinderilor de alimentație publică (manager restaurant, director restaurant etc.) de cel puțin 2 ani;
- studii superioare de profil;
- experienţa în domeniul organizării diferitor evenimente;
- fluență în limbile română, rusă;
- bune abilități de operare PC;
- abilități excelente de negociere, comunicativitate;
- motivație înaltă pentru muncă, abilități de lider, perseverență;
- spirit de lucru în echipă;
- deprinderi manageriale.
Calităţi personale:
- creativitate;
- comunicabil;
- spirit de iniţiativă;
- încredere în sine;
- capacitate sporită de muncă;
- orientare către rezultate.
Oferim:
- angajare permanentă;
- timp de muncă deplin;
- pachet social atractiv;
- salariu competitiv, se negociază în mod individual în urma interviului;
- locul de muncă se află în s. Merenii Noi, r-n Anenii Noi.
Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV cu fotografie, care se expediază la poşta electronică: igor.carlasuc@carlevana.md E-mail:
igor.carlasuc@carlevana.md
Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide
Intră in cont prin