Administrator de Magazin/Администратор Магазина

Alimer Comerț №9577408, 16.10.2020
Oras: Causeni
Studii: Superioare
Experienta de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Munca in schimburi
9577408, 16.10.2020
Eşti pasionat de munca ta şi vrei să faci parte dintr-o echipă puternică şi prietenoasă! Atunci vino în echipa noastră!

Oferim:

Securitate, stabilitate și încredere în viitor;
Loc de muncă, ținând cont de reședință;
Formarea profesională din contul Companiei;
Posibilități de dezvoltare profesională;
Lucru în ture 2/2;
Echipă prietenoasă de specialişti;.
Pachet social deplin;
Salariu atractiv.

Cerinţe faţă de candidat:

Studii superioare;
Cunoasterea limbii română și rusă;
Predispunere spre deplasari de serviciu;
Experienta de munca in calitate de manager, nu mai putin de 1 an;
Comunicabilitate, responsabilitate, punctualitate;
Calitati de lider, abilitati organizatorice, orientare spre rezultat, pregatire pentru instruire

Obligațiile postului:

sa elaboreze, implementeze si gestioneze planul de marketing al magazinului
sa elaboreze si implementeze programul de fidelizare a clientilor (promotii, vouchere etc.)
sa se asigure ca stabileste normele de buna practica in relatia cu clientii si verifica respectarea lor
sa se asigure ca personalul își desfasoară corect activitatea
sa participe activ la rezolvarea sarcinilor echipei de angajați
sa-si insuseasca si sa respecte normele si instructiunile de protectie a muncii si masurile de aplicare a acestora;
sa informeze de indata managerul despre orice deficienta constatata sau eveniment petrecut;
sa execute alte activitati in legatura cu indeplinirea sarcinilor de serviciu apreciate de persoanele care au acest drept.

Principiile noaste:

Oamenii - sunt cei mai importanți;
Salutăm idei și nu ne temem de schimbări;
Tindem spre perfecțiune în toate;
Întotdeauna ținem cont de rentabilitatea companiei;
Obținem rezultate;
Investim în generațiile viitoare;

Persoanele interesate pot trimite CV-ul la adresa: rc@familymarket.md cu indicarea postului solicitat ” administrator de magazin”.
tel. 076735595
Увлечен своей работой и хочешь стать частью сильной и дружной команды ?!
Тогда, присоединяйся!
Что мы предлагаем:

Защищенность, стабильность и уверенность в завтрашнем дне;
Выбор места работы с учетом проживания;
Профессиональное обучение за счет Компании;
Программы карьерного роста;
работа 2/2
Дружная команда специалистов;
Полный социальный пакет;
Привлекательная зарплата.

Требования:

Высшее образование;
Знание государственного и русского языков;
Предрасположенность к командировкам;
Опыт работы администратором не менее 3 лет;
Коммуникабельность, ответственность, пунктуальность;
Лидерство, организаторские способности, ориентация на результат, подготовка к обучению.

Должностные обязанности:

разработать, внедрить и управлять планом по управлению магазином
разработать и внедрить программу лояльности клиентов (акции, ваучеры и т. д.)
убедиться, что утвержденные нормы в отношении согласно ДИ с клиентами и проверяет их соблюдение
удостоверится, что персонал правильно выполняет свои обязательства
активно участвовать в решении задач сотрудников
усвоить и соблюдать нормы и инструкции по охране труда и меры по их применению;
незамедлительно сообщить менеджеру о любом обнаруженном недостатке или произошедшем событии;
выполнять иные действия, связанные с выполнением служебных задач.

Наши принципы:

Люди — это главное;
Мы приветствуем идеи и не боимся перемен;
Мы стремимся к совершенству во всем;
Мы всегда помним о доходности компании;
Мы добиваемся результатов;
Мы заботимся о будущих поколениях и инвестируем в них;

Куда обращаться:
Отправляйте свое cv c фото и с пометкой "администратор магазина"
E-mail: rc@familymarket.md
тел. 076735595 E-mail: rc@familymarket.md

Telefon: 076735595
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin