Administrator companie agricolă “Agrostoc-Prim” SRL

Agrostoc №9666384, 18.11.2020
Oras: Soroca
Studii: Orice
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9666384, 18.11.2020
Responsabilități:
- Administrarea întregii activități a Companiei (locația or. Soroca și or. Florești);
- Coordonarea și dirijarea procesului de lucru (producerea de semințe și cereale) pe terenurile agricole aflate în gestiunea Companiei;
- Punerea în aplicare și menținerea unui sistem de administrare a activității Companiei conform prevederilor legale;
- Organizarea, coordonarea, monitorizarea întregului proces de muncă;
- Coordonarea, dirijarea și monitorizarea lucrului întregii echipe;
- Elaborarea propunerilor și a planului de acțiune pentru optimizarea proceselor de producere a culturilor cerealiere si semințelor;
- Pregătirea rapoartelor a activităților de producție;
- Interacțiunea cu autoritățile de control, de stat și reprezentarea interselor acesteia.

Cerinţe:
- Studii superioare finisate;
- Experienta în funcție de conducere de cel puțin 5 ani;
- Cunostinte limbilor: română, rusă;
- Gândire analitică, orientare spre rezultat, abilități de lider;
- Gestionare a unei echipe, delegarea.

Oferim
- Lucru într-o companie de success;
- Pachet social deplin;
- Salariu atractiv, motivant, + % din profit;
- Automobil de serviciu, convorbiri telefonice asigurate.

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: maria.iutis@agrostoc.md
* Doar persoanele selectate vor fi contactate în vederea unui interviu E-mail:
maria.iutis@agrostoc.md
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin