Compania Expert anunta concurs la suplinirea posturilor vacante:

Casier-Contabil

Responsabilităţi:
- Efectuarea operațiunilor de casă şi bancare;
- Evidența circulației mijloacelor bănești;
- Întocmirea zilnică a documentelor contabile primare;
- Pregătirea informațiilor pentru prezentare contabilului-șef.

Cerințe:
- Studii superioare sau medii de specialitate;
- Experiență: minim 1 an (operațiuni de casă)
- Abilități de operare PC și de utilizare a programului 1C
- Responsabilitate şi atenţie la detalii

Oferim:
- Un post de munca alături de o echipă tînară şi motivată
- Posibilitaţi de dezvoltare profesională
- Programe de instruire la angajare
- Colectiv tînăr, amabil și sociabil

Dacă eşti interesat de oferta noastră expediază CV-ul la adresa de email hr@expert.md pînă pe data de 22 decembrie 2017. În tema scrisorii te rugăm să indici „Casier-Contabil”.
Alatură-te echipei noastre de tineri şi entuziaşti!

hr@expert.md

НазадВперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Contabil-casier

Lider • 18 Января 2018, Кишинев

Отправить CV

Casier-contabil

Companie de producere • 18 Января 2018, Кишинев

Contabil - Casier (de la 4500 lei)

Simplex • 18 Января 2018, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!