Specialist Export

Fabrica de mobilă TANDEM are peste 21 de ani de experiență pe piața mobilei din Republica Moldova și România, cu o rețea de 7 magazine în diferite orașe (Chișinău, București, Brașov, Oradea).

Responsabilități:

  • Planificarea și organizarea transportului, coordonarea livrărilor și gestionarea relațiilor cu furnizorii de servicii de transport
  • Coordonarea Documentației Logistice - asigurarea completării și gestionării corecte a documentelor logistice
  • Monitorizarea proceselor de livrare și încărcare - scanarea coletelor, verificarea stickerelor
  • Cooperarea Interdepartamentală - colaborarea cu secțiile de producție, logistica pentru a asigura o coordonare eficienta a activităților logistice

Cerințe față de candidat:

  • Studii Superioare
  • Cunoștințe MS Office
  • Responsabilitate
  • Implicare, comunicabilitate, flexibilitate

OFERIM:

  • Angajare oficială;
  • Echipa tânără și ambițioasă;
  • Posibilitatea de a activa în cea mai dinamică companie de mobilă din Moldova;
  • Salariu motivant;
  • Produsele companiei la un preț redus și în rate.

Persoanele interesate, sunt rugate să expedieze CV-ul, la adresa electronică: hr@tandem.md.

Doar persoanele selectate în baza CV-urilor expediate vor fi invitate la interviu.

Chișinău, str. Petricani 15/1
Е-mail: hr@tandem.md
Site: www.tandem.md
078057772

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide