Compania StarNet unul dintre liderii companiilor din domeniul comunicaţiilor electronice din Republica Moldova, anunță concurs pentru suplinirea postului vacant:

Șef Centru Regional - or. Bălți

Obiectivul Postului:
• Gestionarea întregii activități a Centrului regional Bălți.

Responsabilități:
• Organizarea activităților tehnice și comerciale pentru dezvoltarea activităților companiei
• Planificarea și organizarea vinzărilor, asigură toate acțiunile comerciale
• Asigurarea activității angajaților centrului regional conform proceselor și procedurilor stabilite
• Planificarea sarcinilor și a timpului de lucru
• Coordonarea și organizarea procesului de lucru al angajaților aflați în subordine.

Cerințe:
• Studii superioare (în domeniul telecomunicațiilor va fi considerat ca avantaj)
• Cunoștințele de bază de comunicare cu clientii
• Cunoaşterea fluentă a limbilor română şi rusă
• Cunoștințe de utilizare a calculatorului personal - nivel avansat
• Cunoștințe de bază despre tehnologiile în domeniul telecomunicațiilor (avantaj)
• Înțelegerea și însușirea rapidă a informației noi
• Deprinderea efectuării paralele a mai multor sarcini simultan
• Abilități manageriale.

Compania oferă un pachet salarial motivant și alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști, training-uri de specialitate și un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate să trimită CV-ul în atenția Departamentului Resurse Umane pe adresa hr@starnet.md  cu specificarea postului: Șef Centru Regional - or. Bălți.

Doar persoanele selectate vor fi contactate în vederea unui interviu.

E-mail: hr@starnet.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть