Compania Fidesco este unul dintre liderii comerţului în domeniul alimentației publice. Fiecare realizare a companiei este realizarea tuturor angajaţilor săi. Suntem în căutarea celor ce doresc să obțină o oportunitate de afirmare profesională într-o companie de succes.

Vă invităm pentru suplinirea funcțiilor vacante în Echipa noastră de profesionişti.

Recepţioner mărfuri (mun. Chişinău, r. Călăraşi)

Cerinte fata de candidat:
- Studii medii speciale
- Experienta in munca minimum 2 ani
- Cunoasterea standartelor si conditiilor tehnica a pastrarii bunurilor materiale si a marfurilor, caracteristicile calitative a marfurilor,
- Regulile si ordinea pastrarii marfurilor
- Responsabilitate, initiativa, orientare spre rezultat.

Responsabilitati:
- Primirea marfurilor pentru depozitare.
- Oformarea documentelor de primire, eliberare a marfii
- Organizarea pastrarii marfurilor
- Dirijarea cu descarcarea si incarcarea marfurilor
- Participarea la inventarizatie.
- Organizarea respectarii normelor sanitare privind depozitarea.

Oferim:
- Posibilitate de a lucra într-o companie tînără, performantă şi în continuă creştere;
- Pachet social deplin.

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-urile, la adresa de e-mail hr@fidesco.md  cu menţionarea postului vacant, sau ne puteti contacta la numarul (022) 253-752

E-mail: hr@fidesco.md

Telefon: (022) 253-752

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Recepţioner mărfuri

Linella • 11 Декабря 2017, Кишинев

Отправить CV
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть