Casier-operator

Reţeaua de supermarkete "BOMBA" angajează:

Funcții și responsabilități:

  • încasarea banilor pentru produsele oferite de magazin clienților prin intermediul aparatului de casă
  • informarea, promovarea produselor către clienți prin intermediu apelurilor telefonice (intrare /ieșire)
  • evidența, perfectarea, eliberarea cartelei de reduceri
  • eliberarea facturilor fiscale

Cerințe față de candidat:

  • studii medii/ speciale/superioare;
  • experienţă într-o poziție similară - avantaj.

Abilităţi şi atitudini:

  • fluență în limba de stat și rusă;
  • responsabilitate, punctualitate, confidenţialitate;
  • nivel bun de utilizare a calculatorului.

Condiții:

  • salariu de la 9000 lei
  • instruire din partea companiei
  • oportunitatea de dezvoltare personală și profesională într-o echipă de profesioniști
  • reduceri corporative la produsele din manazin

Dacă doriţi să faceţi parte din echipa noastră, vă invităm să aplicaţi CV-ul Dvs la adresa de e-mail:  hr@bomba.md.

Telefon: 068177911
E-mail: hr@bomba.md

Alte anunțuri publicate de această companie