Pasionat de meseria ta?

Romstal, lider de piata in domeniul instalatiilor termo-hidro-sanitare, anunta concurs pentru ocuparea pozitiilor de:

Lucrator comercial

ATENTIE, post disponibil in orasul Chisinau!

Responsabilitati:
- Promovarea imaginii companiei si a produselor comercializate de aceasta pe piata;
- Stabilirea si gestionarea relatiilor de parteneriat cu clientii companiei;
- Identificarea nevoilor clientilor si raspunderea la acestea cu promptitudine si profesionalism;
- Cresterea gradului de satisfactie a clientilor;
- Participa la efectuarea activitatii de receptionare a marfurilor sosite de la depozit, prin numararea produselor si compararea cu datele din documentele insotitoare;
- Raspunde de intretinerea produselor din magazin, curatarea zilnica a acestora, inlocuirea celor degradate, amplasarea produselor noi si promovarea acestora; intretinerea cosurilor din magazin, existenta etichetelor pe cosuri si alimentarea cu produse a cosurilor, ori de cate ori este nevoie; intretine tejghelele in stare buna si asigura o expunere corespunzatoare a produselor.

Candidatul ideal:
- are studii superioare tehnice;
- cunoaste limbile romana si rusa, engleza fiind un avantaj;
- are abilitati de comunicare, vanzare, negociere;
- are capacitate inalta de concentare si este rezistent la stres;
- cunoaste PC-ul la nivel avansat - MS Office, Outlook;
- are experienta relevanta pe o pozitie similara (reprezinta un avantaj).

Beneficii:
- salariu competitiv;
- traininguri de specialitate;
- pachet social;
- telefon mobil;
- posibilitati reale de promovare.

Daca visati sa lucrati intr-un mediu profesionist, iar experienta si abilitatile va recomanda, ne puteti trimite un CV insotit de o scrisoare de intentie la adresa: hr@romstal.md
Persoanele selectate pentru interviu vor fi contactate.
Esti gata sa faci fata provocarii?

Daca visati sa lucrati intr-un mediu profesionist, iar experienta si abilitatile va recomanda, ne puteti trimite un CV insotit de o scrisoare de intentie la adresa: hr@romstal.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть