Piroterm-Service SRL - companie specializata in sisteme de incalzire, climatizare si alimentare apa anunta concurs pentru postul vacant de:

Manager vinzari

Sunteti o persoana activa, responsabila si prezentabila! Va place sa comunicati cu oamenii si usor gasiti limba comuna cu ei! Aveti abilitati profesionale si experienta in domeniul vinzarilor! ... atunci trimiteti CV-ul pe adresa hr@piroterm.md

Responsabilitati de baza:

  • Vinzarea echipamentelor (solutii ingineresti complexe pentru sisteme de incalzire, climatizare si alimentare cu apa) catre companii si intreprinderi (B2B)
  • Vinzarea catre companii din baza de clienti interna, monitorizarea si mentinerea activitatii relatiilor cu clientii
  • Cautarea de noi clienti (expozitii, conferinte, monitorizarea obiectelor in constructie)
  • Negocieri, incheierea contractelor, controlul livrarii marfurilor, construirea relatiilor pe termen lung cu clientii

Ce aptitudini trebuie sa aveti:

  • Abilitati dezvoltate de comunicare, de a place si de a gasi limba comuna cu oamenii
  • Flexibilitate, rezistenta la stres, ambitios; abilitatea de a lucra in echipa
  • Capacitate de a asculta si de a identifica necesitatile clientului
  • Abilitatea de a convinge
  • Dorinta de a cistiga cit mai multi bani (de altfel, ce fel de vinzator sunteti?)
  • Responsabilitate, de a duce lucrurile la un bun sfirsit si de a raspunde pentru cuvinte proprii
  • Sinceritate, indeplinirea onesta a sarcinilor in cadrul companiei
  • Cunoașterea produselor/serviciilor companiei, a concurenților.

Noi oferim:

  • Lucru intr-un colectiv de profesionisti, intr-o companie stabila, lider in domeniu (fondata in anul 2000)
  • Vinzarea brand-lor originale de la cei mai renumiti producatori din lume
  • Scolarizare pe gama de produse
  • Posibilitati de dezvoltare personala si profesionala
  • Birou confortabil in centrul Chisinaului
  • Program de lucru: 5-6-7 zile pe saptamina
  • Angajare oficiala, pachet social complet, asigurare medicala
  • Salariu fix + comision in functie de rezultate
  • Suport material de ziua de nastere
  • Telefonie mobila corporativa
  • Atmosfera prietenoasa si respect reciproc. In companie se promoveaza relatia pe termen lung

Va rugam sa trimiteti CV-ul pe adresa hr@piroterm.md  pina la 31 mai 2018.
Indicaţi poziţia pentru care aplicaţi. Vor fi contactate doar persoanele selectate.
Pentru mai multe detalii acesati https://www.piroterm.md/jobs/posturi_vacante

Intelegeti ce va doriti si ce puteti oferi cu adevarat? Aveti toate competentele necesare, dar putina experienta? Contactati-ne!
PERSPECTIVE ŞI SUCCES – PREZENTUL NOSTRU ŞI VIITORUL TĂU!

Вперед

Alte anunturi publicate de aceasta companie