Holdingul Acvilin-Grup este lider in distributia marfurilor de larg consum si a mobilei de birou. Corporatia activeaza cu succes pe piata moldoveneasca, aplicind experienta avansata a partenerilor externi si autohtoni. Acvilin-Grup s-a afirmat ca o companie sigura si demna de incredere colaborind cu asa producatori celebri precum: compania “Philip Morris International”, compania “Nestle” , compania “Merx” si multi altii.

Agent comercial (Chișinău, Bălți, Cahul, Orhei)

Cerinte fata de candidat:
- Automobil personal;
- Interesul de a lucra in domeniul vinzarilor active;
- Orientarea spre rezultat;
- Dorinta de a cistiga bani si de a-si influenta veniturile;
- Abilitati de negociere;
- Capacitatea de a convinge, de a se exprima corect si adecvat;
- Cunoasterea limbilor rusa si româna;
- Responsabilitate, abilitati de comunicare, initiativa;
- Rezistenta la stres, orientare spre client.
- Experienta in vanzarea de produse alimentare -preferabil.

Responsabilitatile-cheie:
- Cautarea potentialelor puncte de vinzare, intrarea in contact;
- Vizitarea punctelor de vinzare conform listei;
- Primirea si prelucrarea comenzilor;
- Controlul expunerii produselor in punctele de vinzare;
- Controlul livrarii produselor in punctele de vinzare;
- Dezvoltarea punctelor de vinzare, extinderea gamei de produse prezentate;
- Controlul produselor ramase si termenilor de valabilitate a produselor;
- Controlul conturilor de creante;
- Evidenta.

Conditii:
- Munca stabila intr-o companie stabila;
- Salarii mari;
- Pachet social complet;
- Instruirea angajatilor in domeniul profesional;
- Achitarea sariilor la timp.

Daca sunteti interesat de oferta noastra si corespundeti tuturor cerintelor noastre, va rugam sa trimiteti CV-ul cu fotografie la adresa, indicind in linia de subiect Codul functiei: S-TR: hr@acvilin.md

Pentru mai multe informatii despre compania noastra, va rugam sa vizitati site-ul: www.acvilin.md

E-mail: hr@acvilin.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Customer Operations Agent

Orange Moldova • 12 Декабря 2017, Кишинев

Отправить CV

Agent de securitate

Linella • 12 Декабря 2017, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть