Compania StarNet unul dintre liderii companiilor din domeniul comunicaţiilor electronice din Republica Moldova, angajează:

Diriginte de santier

Descrierea postului:
- coordonarea activitatii echipelor proprii si supravegherea activitatii subantreprenorilor;
- monitorizarea executiei, din punct de vedere al cantitatilor, conformitatii cu proiectul, calitatii si respectarii termenelor;
- stabilirea necesarului de resurse (materiale, echipamente, personal) pe baza planului de executie;
- receptionarea documentelor care sosesc in santier (pontaje subantreprenori, avize de insotire a marfii, etc) si realizarea proceselor verbale ce privesc stadiile de executie a lucrarilor;
- coordonarea operatiunilor de aprovizionare a santierului cu materiale si scule;
- raportarea constanta a evenimentelor de pe santier;

Cerinte:
- studii medii/superioare in domeniu,
- posedarea certificatului care atesta calificarea de diriginte de santier,
- experienta de lucru min.5ani,
- cunostinte vaste in proiectele de constructie,
- capacitate de planificare si organizare
- energic si capabil de a rezolva orice fel de probleme,
- comunicabil cu cunoasterea la perfectie a limbilor romana si rusa.

Compania oferă un pachet salarial motivant și alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști, training-uri de specialitate și un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate să trimită CV-ul în atenția Departamentului Resurse Umane pe adresa hr@starnet.md  cu specificarea postului – Diriginte de santier.

Doar persoanele selectate vor fi contactate în vederea unui interviu.

E-mail: hr@starnet.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть