Manager de vanzari | Specialist Vânzări Directe

Приглашаем на работу:

Compania Condiționere.md este în continuă  creștere și dezvoltare cu orientare spre rezultate, oferind calitate și siguranță clienților săi în domeniul instalațiilor termo-hidro-sanitare.

Suntem în căutarea unui Manager de Vânzări dinamic și motivat pentru a se alătura echipei noastre. Acest rol esențial va implica dezvoltarea strategiilor de vânzări, gestionarea relațiilor cu clienții și conducerea echipei de vânzări pentru a atinge și depăși obiectivele stabilite.

Responsabilități principale:

  • Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor companiei;
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor eficiente de vânzări pentru a crește cifra de afaceri și a atinge obiectivele companiei;
  • Identificarea și exploatarea oportunităților noi de afaceri în piața termo-hidro-sanitară;
  • Gestionarea și dezvoltarea relațiilor cu clienții existenți, asigurând satisfacția și loialitatea acestora;
  • Identificarea clienților companiei, pentru a atinge performanțe de excepție;
  • Informarea și îndrumarea clienților în cea mai portivită alegere;
  • Monitorizarea performanței vânzărilor și raportarea rezultatelor către conducerea superioară;
  • Colaborarea strânsă cu departamentele de marketing și dezvoltare de produs pentru a asigura alinierea strategiilor;
  • Pregătirea și prezentarea ofertelor comerciale, participarea la negocieri comerciale;

Așteptările noastre către tine:

  • Ai aptitudini excelente de comunicare și negociere;
  • Ești energic, ambițios și cu un simț al responsabilității dezvolat;
  • Ai abilități de ascultare și orientare către client;
  • Vorbești fluent limba română și limba rusă;
  • Ai experiență în șofat (categoria B);
  • Îți poți exprima ideile clar, convingător și accesibil;
  • Nu te temi să intri în contact cu oameni noi;
  • Ai deja experiență în domeniu similar (constituie un avantaj);

Ce oferim noi:

  • Salariu fix + % din vânzări + bonusuri de performanță
  • Angajare oficială cu pachet social deplin;
  • Comunicații mobile achitată de companie;
  • Oportunitate de dezvoltare profesională;
  • Susținere și ajutor din partea echipei;
  • Birou modern si confortabil;
  • Cafea, ceai pentru coffe-break
  • Grafic de lucru: Luni-Vineri 08:00-18:00, sâmbătă  08:00-14:00;

Dacă sunteți interesat de postul nostru vacant - trimiteți CV-ul dumneavoastră la adres de e-mail: stroiprestij@gmail.com sau sunați la 078821071.

Компания Condiționere.md постоянно растет и развивается, ориентируясь на результат, предлагая качество и безопасность своим клиентам в области термо-гидро-санитарных установок.
Мы ищем динамичного и целеустремленного Менеджера по Продажам, который присоединится к нашей команде. Эта важная роль будет включать в себя разработку стратегии продаж, управление отношениями с клиентами и руководство отделом продаж для достижения и превышения установленных целей.

Ключевые обязанности:

  • Презентация, продвижение и продажа продукции компании;
  • Разработка и внедрение эффективных стратегий продаж для увеличения оборота и достижения целей компании;
  • Выявление и использование новых возможностей для бизнеса на рынке тепловой и водной энергии;
  • Управление и развитие отношений с существующими клиентами, обеспечение их удовлетворенности и лояльности;
  • Выявление клиентов компании для достижения выдающихся результатов;
  • Информирование и ориентация клиентов на наиболее подходящий выбор;
  • Мониторинг эффективности продаж и предоставление отчетов о результатах высшему руководству;
  • Тесное взаимодействие с отделами маркетинга и разработки продуктов для обеспечения согласованности стратегий;
  • Подготовка и презентация коммерческих предложений, участие в коммерческих переговорах;

Наши ожидания от вас:

  • Вы обладаете отличными навыками общения и ведения переговоров;
  • Вы энергичны, амбициозны и обладаете развитым чувством ответственности;
  • У вас хорошие навыки слушания и ориентация на клиента;
  • Вы свободно владеете румынским и русским языками;
  • У вас есть опыт вождения (категория B);
  • Вы умеете ясно, убедительно и доступно излагать свои мысли;
  • Вы не боитесь знакомиться с новыми людьми;
  • У вас уже есть опыт работы в аналогичной сфере (преимущество);

Что мы предлагаем:

  • Фиксированный оклад + % от продаж + бонусы по результатам работы
  • Официальное трудоустройство с полным социальным пакетом;
  • Мобильная связь оплачивается компанией;
  • Возможность профессионального развития;
  • Поддержка и помощь со стороны команды;
  • Современный и комфортный офис;
  • Кофе, чай на кофе-брейк
  • График работы: Понедельник-пятница 08:00-18:00, суббота 08:00-14:00;

Если Вас заинтересовала наша вакансия — присылайте резюме по адресу: stroiprestij@gmail.com или звоните 078821071.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide