Angajăm:

Marketing Manager (DAAC System)

Despre companie

DAAC SYSTEM INTEGRATOR - companie națională de top în domeniul dezvoltării produselor software și al integrării sistemelor informaționale și comunicaționale.

O echipă din peste 160 de specialiști, dar și susținerea din partea a mai mult de 50 de producători importanți din întreaga lume și o experiență internațională unică asigură implementarea cu succes a proiectelor cu aplicarea întregului spectru de soluții.

Cerințe:
- Studii superioare
- Fluență în limbile română, engleză și rusă
- Experienţă în domeniul IT
- Experiență de lucru în echipă

Responsabilități:
- Studii de piață, cercetări, analize
- Creare de business planuri
- Gestionarea proiectelor lansate
- Elaborarea materialelor de promovare
- Sarcini de suport in cadrul competențelor deținute

Oferim:
- Program: 9.00-18.00 (L - V)
- Locația postului: str. Calea Ieșilor, 10 (cartierul Sculeni)
- Salariu motivant
- Program de dezvoltare profesională
- Posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv de profesioniști

Vrei sa aplici? Partenerul nostru de recrutare este Mantis.md, expediaza CV-ul la hr@mantis.md sau apeleaza: 069873371 (Violina) si ei vor organiza un interviu cu noi.

Email: hr@mantis.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть