Nu rata sansa!
Gaseste jobul visului tau!

Lucrează în Cipru!

Candidatul ideal

  • sa aiba abilitatea de a comunica in limbi straine
  • sau de a canta
  • sau de a dansa,
  • sau de a conduce cluburi de vara si de a organiza diverse evenimente pentru adulti si copii. cu abilități diferite de comunicare, cu sau fara experiență în ceea ce privește divertismentul, sportul, animația și PR sau lucrator hotelier in departamente ca: receptie, restaurant, bar, camerist/e , bucatarie, etc...

Descrierea jobului

Ce oferim:

  • Salariu în funcție de abilități, limbi straine, experiența.
  • Cazare gratuită, pensiune completă (3 mese pe zi),
  • Asigurare socială,

Transport BONUS la terminarea contractului până la valoarea de 200 €.

Candidatul trebuie sa posede pasaport european valid.

Trimite CV: hr@sunseafun.com
Telefon: + 35725879144

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть