Tehnician reparație electrocasnice

Angajăm:

CERINȚE:

  • studii de profil tehnic, cunoştinţe în domeniul electronicii (nu este obligatoriu);
  • experiența în domeniu (nu este obligatoriu);
  • cunoașterea limbii de stat și a limbii ruse;
  • abilitati operare PC-nivel avansat;

RESPONSABILITĂȚI:

  • ajută la instalarea și evaluarea tehnică a echipamentelor, dar și la acordarea serviciile de garanție și post-garanție
  • ajută la implementarea proiectelor tehnice
  • ajută la efectuarea inspecțiilor periodice, înlăturarea defectelor și erorilor echipamentelor instalate
  • oferă asistență tehnice clienților în timp util și eficient

NOI VĂ OFERIM:

  • salarii decente;
  • angajare oficială în cîmpul muncii;
  • pachet social complet;
  • număr de telefon mobil corporativ;
  • oportunități de dezvoltare în cadrul unei echipe tinere și dinamice;
  • perfecționare profesională in domeniu;

Persoanele interesate sunt invitate sa-și expedieze CV-ul pe e-mail: info@horecagrup.md.
Indicați poziția pentru care aplicați.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide