Compania StarNet este unul dintre liderii companiilor din domeniul comunicaţiilor electronice din Republica Moldova, angajează:

Key Account Manager (B2B)

Responsabilități:
• Planificarea vizitelor la clienţii corporativi conform planului de activitate;
• Realizarea targetului zilnic, săptămînal şi lunar;
• Analiza necesităților clienților corporativi potențiali în vederea oferirii soluțiilor potrivite
beneficiarului final;
• Pregătirea, negocierea și încheierea contractelor către clienţii corporativi;
• Gestionarea portofoliului de clienţi şi menţinerea relaţiilor de colaborare cu clienţii
existenţi.

Cerinţe:
• Studii superioare;
• Experienţă în domeniul vânzărilor - avantaj;
• Cunoaşterea fluentă a limbilor română, rusă şi engleză;
• Abilităţi excelente de comunicare, negociere;
• Responsabilitate, perseverență, flexibilitate;
• Orientat către client.

Compania oferă un pachet salarial motivant (12.000 lei cu perspectivă de creştere) şi alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesionişti, training-uri de specialitate şi un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate să trimită CV-ul în atenția Departamentului Resurse Umane pe adresa hr@starnet.md , cu specificarea postului – Key Account Manager (B2B).

E-mail: hr@starnet.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть