Compania “Viorica Cosmetic”, este una dintre cele mai recunoscute branduri moldovenești de parfumerie si cosmetica naturală atât in Republica Moldova cât și peste hotarele ei.

Suntem in cautarea de reprezentant vânzări en gros regional România.

Reprezentant vânzări en gros regional România

Candidatul potrivit pentru a ocupa acest post trebuie sa corespunda urmatoarelor cerinte:
- studii superioare tehnice sau economice;
- experiență minim 3 ani în domeniul vânzărilor en gros în sfera FMCG (experiența lucrului cu produsele cosmetice reprezintă un avantaj);
- abilitati de negociere și încheirea contractractelor;
- capacitate de a lucra în echipa;
- сreativitate, capacitate de convingere;
- capacitate de analiza si sinteza;
- rezistența la stres și solicitări prelungite;
- abilități de gestionare a personalului din subordine (5-10 persoane);
- disponibilitate de a locui în or. București (reprezintă un avantaj dacă deja locuiți);
- permis de conducere (cat. «B»);
- bun cunoscător al limbii române (vocabular şi modalităţi de exprimare, scriere corectă din punct de vedere gramatical);
 - cunoştinţe operare PC (Windows, Word, Excel, Internet);
-deținerea propriului automobil constituie un avantaj (în cazul obținerii unor rezultate bune, compania este dispusa sa ofere automobil de serviciu);

Responsabilitati:
- promovmovarea mărcii, imaginii, produselor și serviciilor firmei, în concordanță cu interesele acesteia, cu procedurile interne specifice;
- vânzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile companiei,
- realizarea obiectivelor comerciale anuale/ trimestriale/lunare (target-ul);
- stabilirea, mentinerea si dezvoltarea relației cu clientii (fidelizează clienții din portofoliul alocat);
- intocmește rapoarte referitoare la vizite si vânzăile catre clientii de care raspunde;
- gestionează și dezvoltă portofoliul de clienți din zona, pe produsele și serviciile allocate.

Oferta societății noastre:
Salariu atractiv (salariu fix + bonus %);
Posibilitatea integrării și afirmării intr-o echipă tânără și dinamică;
Asistență și suport managerial;
Compensarea cheltuielilor pentru folosirea automobilului.

Daca sunteți interesați de oferta noastră și corespundeți profilului pe care îl cautam, asteptam CV-ul (cu poza) pe e-mail, indicați postul la care pretindeti in tema scrisorii.

Doar candidații selectați, vor fi sunați in vederea unui interviu.

E-mail: hr@viorica.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть