Manager de categorie

Rețeaua de supermarketuri ”BOMBA” angajează:

Cerinte generale:

  • Experienta de munca in domeniul achizitiilor;
  • Experienta de conlucrare simultana cu 10 sau mai multi furnizori;
  • Experienta in formarea grupurilor de marfuri si completarea produselor de la furnizorii alternativi.

Cerinte fata de candidat:

  • Experienta de munca de cel putin 2 ani;
  • Studii superioare in economie;
  • Cunoastere fluenta a limbilor de stat si rusa, engleza este un avantaj;
  • Cunostinte avansate de operare PC (Excel - obligatoriu);
  • Minte analitica, energie, responsabilitate, initiativa, abilitate de a invata rapida, dorinta de a se perfectiona.

Responsabilitatile cheie:

  • Analiza furnizorilor, precum si a alegerii lor;
  • Activitati in baza furnizorilor cu scopul de a obtine cele mai bune conditii;
  • Analiza cifrei de afaceri a marfurilor (cu ridicata, cu amanuntul);
  • Planificarea achizitiilor publice pe termen lung/scurt;
  • Monitorizarea preturilor cu amanuntul;
  • Monitorizarea sortimentului in fiecare centru de desfacere;
  • Controlul aranjarii in centre de desfacere;
  • Calcularea soldurilor cu furnizorii;
  • Lucrarile de integrare si design al compensatiilor in baza de furnizori.

Asiguram:

  • Salarii stabile, pachetul social, oportunitate de a va promova in cariera intr-o companie dinamica si de prestigiu.

In cazul in care aveti abilitatea de a lucra in echipa, sunteti axati spre rezultate, sunteti pregatiti pentru a va perfectiona, atunci noi suntem bucurosi sa parcurgem CV-ul dvs. in care este specificat locul de munca si care este aplicat la adresa de e-mail: hr@bomba.md.

Toti candidatii selectati vor fi invitati la un interviu.

E-mail: hr@bomba.md

Alte anunțuri publicate de această companie