Angajam:

Operator-casier (Orhei, Peresecina)

Profilul candidatului:
- Responsabilitate sporită, atenție la detalii, punctualitate;
- Capacitate de îndeplinire a sarcinilor conform termenelor stabilite.
- Capacitate de auto-organizare;

Condiții de eligibilitate:
- Experiență în post similar de minimum 2 ani;
- Cunoașterea obligatorie a limbilor: română și rusă,
- Utilizator PC, 1C și cunoașterea a aplicațiilor MS Office;
- Cunoștințe specifice domeniului de activitate;

Responsabilități de bază:
- Evidența contabilității primare (introducerea și evidența facturilor de intrare/ieșire; evidența materialelor; blanchetelor de stricta evidenta);
- Efectuarea operațiunilor zilnice respectând termenele limită de realizare;
- Contabilitatea operațiunilor bănești (de casă);

Condiții de munca:
- Locația desfășurării activității: s.Peresecina, "La Contesa"
- Condiții confortabile de muncă;
- Nivel competitiv de plată;
- Pachet social complet.

Vor fi luați în considerare doar candidații care expediază CV + Foto pe adresa resurseumane@rodals.md

Doar persoanele selectate vor fi contacte și invitate la interviul de angajare.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть