Reteaua de magazine, INSTRUMENTE.MD Nr.1 din R.Moldova in comercializarea produse din categoriile de scule mici si mijlocii si electrocasnice mici (conform sondajelor la cel mai bun raport de calitate – pret, cu cel mai inalt nivel de servicii de vanzare, livrare, si mentenanta tehnica) este în căutare de coleg la postul de:

Marketing Manager

Responsabilități de bază:
- Elaborarea și implementarea strategiilor de marketing;
- Planificarea promovării produselor;
- Elaborarea bugetelor de marketing pe produse;
- Cercetarea de marketing și elaborarea recomandărilor practice;
- Colaborarea nemijlocită cu agențiile de publicitate, mass-media, partenerii, clienții;
- Elaborarea materialelor publicitare (anunțuri, oferte, etc.);
- Elaborarea calculelor și studiilor de prognozare în domeniul vânzărilor.

Cerințe:
- Studii superioare;
- Persoană dinamică, energică, creativă, comunicabilă;
- Comunicare și scriere în limba română, rusă;
- Cunoștințe PC, Microsoft Office;
- Colaborare strânsă cu departamentul vânzări;
- Experiență în domeniu minim 2-3 ani;
- Orientare spre rezultat.

Compania oferă:
- Pachet social complet;
- Salariu motivant;

Vă rugăm să trimiteți CV la e-Mail-ul: hr@instrumente.md

НазадВперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть