Complexul de creştere a porcinelor “Golden Piglet” SRL, subdiviziunea Roșcani, Anenii Noi, este o companie în domeniul agriculturii, care la moment este în căutarea unui:

Manager vînzări

Durata contractului: nedeterminată.
Loc de muncă: satul Roșcani, raionul Anenii Noi.
Salariu propus: 5000 - 8000 MDL net, în dependență de aptitudinile și experiența candidatului.

Responsabilităţile funcției:
• Organizează procesul de vînzare a porcinelor vii, inclusiv facturarea tranzacțiilor și cîntărirea animalelor;
• Colectează, perfectează și transmite facturile fiscale către clienți, precum și a altor documente însoțitoare;
• Completează comenzile de vînzare;
• Actualizează zilnic Registrul mașinii de casă și control;
• Întocmește zilnic planul de vînzăre a porcinelor;
• Întocmește raportul privind vînzările îndeplinite;
• Asigură înregistrarea electronică a facturilor fiscale.
• Înregistrarea electronică a informațiilor privind vînzările efectuate.
• Este responsabil pentru registrul și aparatul de POS.
• Declară electronic facturile fiscale emise.

Abilităţi:
• Capacitatea de a acționa rapid în scopul optimizării procesului de lucru;
• Abilitatea de a organiza propria munca pentru obtinerea nivelului maxim de productivitate;
• Persoană cu iniţiativă și nivel maxim de responsabilitate.
• Orientare spre rezultate pozitive, înţelegerea ciclului de producţie şi importanţa fiecărui segment de producere în parte.
• Studii superioare.
• Experienţă în domeniul comercial este preferențial.
• Cunoaşterea limbii engleze.
• Cunoaşterea calculatorului.

Persoanele interesate vor transmite CV’ul la următoarea adresă electronică: hr@pukoven.md
Număr de contact: 068992205

E-mail: hr@pukoven.md
Telefon: 068992205

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть