Complexul de creştere a porcinelor “Golden Piglet” SRL este în căutarea unui:

Manager de teren/Field manager (Anenii Noi)

Durata contractului: nedeterminată.

Loc de muncă: satul Roșcani, raionul Anenii Noi, pe teritoriul fermei.
Program de lucru: regim de lucru flexibil.

Responsabilităţile funcției:
• Responsabil de producția și calitatea combifurajului necesar pentru toate categoriile de porcine la morile electrice în termeni cît mai optimi și eficienți.
• Responsabil pentru gestiunea stocului de materie primă, plasarea comenzilor necesare pentru producția combifurajului. Coordonează procesul de aprovizionare a morilor cu materie primă pentru măcinare.
• Responsabil pentru evidența și păstrarea materialelor, echipamentelor, uneltelor de lucru în depozitul special destinat pentru aceasta.
• Responsabil pentru evidența în mod electronic a stocului de materiale.
• Efectuează cîntărirea porcinelor vii, transmiterea datelor de la cîntar către departamentul comercial.
• Responsabil de procesul de primire a cerealelor, inclusiv cîntărirea și înregistrarea cantităților livrate, cu verificarea obligatorie a calității acestora.
• Organizează procesul de stocare a cerealelor, cu respectarea condițiilor și standardelor de păstrare a acestora.
• Coordonează procesul de lucru a morarilor, tractoriștilor și muncitorilor auxiliari de pe teritoriu, în vederea optimizării acestuia, cu respectarea normelor de securitate și sănătate în muncă.
• Responsabil de procesul de aprovizionare permanentă a silozurilor cu combifuraj pentru porcine.

Abilităţi necesare:
• Capacitatea de a forma, motiva și monitoriza simultan cîteva echipe.
• Persoană cu iniţiativă, nivel maxim de responsabilitate și capabil să lucreze fără supraveghere.
• Capacitatea de a acționa rapid, eficient și de a găsi soluții optime în procesul de lucru.
• Studii superioare tehnice obligatoriu.
• Cunoștințe minime a limbii engleze reprezintă un avantaj.
• Cunoștințe în operarea calculatorului.

Noi oferim:

Salariu competitiv care să reflecte abilitățile, experiența și motivația de a atinge performanțe maxime într-o companie cu capital străin de succes cu o cultură organizațională europeană.

Daca considerați că experiența si ambițiile dumneavoastră corespund cerințelor de mai sus vă rugam să ne contactati la numărul de telefon 068992205 și/sau să ne expediați CV-ul la adresa de e-mail: hr@pukoven.md

E-mail: hr@pukoven.md
Telefon: 068992205

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть