SMM Manager (8 000 - 12 000 mdl)

Responsabilități de bază:

  • Elaborarea și aplicarea strategiilor de promovare prin rețelele de socializare Facebook, Instagram, etc.
  • Elaborarea de content creativ și atractiv pentru platformele media și de publicitate (scrierea de texte, alegerea de imagini, elaborare de concept) pentru mărirea traficului.
  • Analiza performantei platformelor social media utilizate și elaborarea recomandărilor de eficientizare.

Cerințe față de candidați:

  • Cunoașterea limbilor engleză, română și rusă.
  • Creativitate pentru elaborarea contentului atractiv,
  • Capacități de comunicare si interacțiune excelente,
  • Experiență in domeniu Social Media Marketing.
  • Cunoașterea aplicațiilor VN, CapCut, Lightroom, MagicEraser.

Beneficii:

  • Angajare oficială, pachet social inclus
  • Parcare subterana (50% achitat de companie)
  • Grafic de lucru 9:00-18:00 (luni-vineri)
  • Abonament la sala de sport
  • Pizza party lunar in incinta companiei
  • Oficiu în sectorul Telecentru o zonă bine amplasată cu transport public și localuri pentru lunch în apropiere
  • Birou confortabil, cu zonă de relaxare și ceai/cafea, dulciuri și fructe gratuite

Pentru a lăsa CV-ul expediați un e-mail pe adresa hr@midnight.works
Web: https://midnight.works/
Instagram: https://www.instagram.com/midnight_works/
Facebook: https://www.facebook.com/www.midnight.works/

Alte anunțuri publicate de această companie

IT-Recruiter

19 Aprilie 2024
Trimite CV

Asistent Marketing

Trimite CV

Asistent HR

Trimite CV
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,