Compania financiară cu capital străin ICS ,,Prime Capital’’ SRL specializată în oferirea împrumuturilor ipotecare şi pentru business, anuntă concurs pentru suplinirea postului vacant de:

Inspector credite Filiala Edinet

Cerinţe faţă de candidat:
• studii superioare;
• experienţă în vînzări sau experienţă în domeniul financiar bancar (constituie un avantaj);
• abilităţi de operare PC, (1 C constituie un avantaj);
• atitudine pozitivă, entuziasm și motivație;
• perseverență în atingerea obiectivelor;
• abilitati de vînzare, prezentare și negociere;
• responsabilitatate maximă şi corectitudine;
• cunoasterea limbilor română şi rusă (engleza constituie un avantaj).
• disponibilitate de a activa în oraşul Edinet.

Responsabilităţi generale:
• promovarea produselor creditare ale Companiei;
• consultarea clienţilor potenţiali privind produsele Companiei;
• pregătirea dosarelor pentru eliberarea împrumuturilor şi prezentarea lor Comitetului de credite;
• monitorizarea portofoliului de credite.

Compania oferă:
• mediu de lucru amiabil unde persoanele cu initiativă sunt încurajate şi promovate;
• remunerare competitivă în corelaţie cu experienţa şi performanţele candidatului;

Persoanele interesate sunt invitate sa expedieze CV-ul la adresa de e-mail: hr@primecapital.md

In tema scrisorii mentionați în mod obligatoriu denumirea postului pentru care candidați. Vor fi contactate pentru interviu doar persoanele care au trecut etapa de selecție a CV-urilor. Toate aplicațiile vor fi gestionate cu maxima confidențialitate.

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть