Angajăm:

Agent asigurări în Criuleni, Strășeni, Ialoveni

Cerințe față de candidați:
- studii superioare;
- cunoașterea limbii de stat și rusă la nivel avansat;
- persoană activă, perseverentă, organizată;
- cunoştinţe de operare PC, Word, Excel, etc.
- cunoștințele în domeniul asigurărilor (piața asigurărilor, produse de asigurare) constituie un avantaj.

Responsabilităţi:
- căutarea activă a noilor clienţi şi atragerea acestora (vânzări active);
- prezentarea, promovarea şi vînzarea produselor şi serviciilor de asigurarare ale Companiei;
- negocierea şi încheierea contractelor de asigurare.

Oferim:
- condiţii favorabile de muncă;
- training-uri de specialitate;
- remunerare motivanta;
- oportuniţăţi pentru carieră;
- echipă competentă și receptivă.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimită CV-ul la adresa de e-mail: info@moldasig.md cu indicarea funcției.

La interviu vor fi invitați doar candidații selectați.

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Customer Operations Agent

Orange Moldova • 17 Января 2018, Кишинев

Отправить CV

Agent de securitate

Linella • 17 Января 2018, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть