Оператор-наладчик (машинист) на производственной линии

Компания CARTNORD ищет:

Основные функции:

  • Работа на линии по производству бумажных мешков

Требования к кандидату:

  • Образование средне специальное
  • Опыт работы на производственных линиях
  • Желание работать и повышать профессиональные навыки
  • Высокая работоспособность и трудолюбие
  • Умение работать в команде

Что мы предлагаем в замен:

  • Работу в динамично развивающейся компании
  • Достойные условия для работы
  • Возможность профессионального и карьерного роста в рамках предприятия
  • Полный социальный пакет
  • 100% оплачиваемый отпуск
  • Заработная плата от 18 000 леев

Условия:

  • Центр города, территория промышленного парка TRACOM
  • Работа в смены (12 часов)

Заинтересованных кандидатов просим высылать резюме по адресу: hr@cartnord.md.

ВСЕ ВАКАНСИИ в одном канале TELEGRAM  https://t.me/hrcartnord

Atribuții principale:

  • lucrul la linia de producere a pungilor din hîrtie

Cerințe față de candidat:

  • studii medii de specialitate
  • experiență privind posturile de lucru din cadrul liniei de producție
  • dorință de a lucra și a crește nivelul profesional
  • capacitate de muncă sporită și sîrguință
  • abilități de lucru în echipă

Ce oferim noi:

  • post de muncă în cadrul unei companii aflate în proces de dezvoltare dinamică
  • condiții confortabile de muncă
  • oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră în cadrul întreprinderii
  • pachet social integral
  • concediu plătit în totalitate
  • salariul va constitui cel puțin 18 000 lei

Lucru în schimburi 12 ore

Cei interesați pot expedia CV-ul la adresa electronică: hr@cartnord.md.

E-mail: hr@cartnord.md
068612861

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide