Manager Marketing

Angajăm:

Professional Speaker îți propune o posibilitate să-ți depășești limitele.

Educația non-formală necesită multă creativitate pentru a aduce oamenii la conștientizarea necesității ei.
Ne dorim o persoană care să construiască strategii de marketing pentru proiectele noastre, să asigure implementarea pentru a genera numărul necesar de potențiali clienți.

Responsabilități:

  • Crearea strategiei de marketing pentru fiecare proiect pas cu pas;
  • Coordonarea strategiei cu Managerul de Vânzări, Designer-ul, Targeting Manager-ul, Video Content Manager-ul;
  • Implementarea strategiei și măsurarea KPI-urilor;
  • Creșterea popularității brand-ului la nivel de țară și peste hotarele ei;
  • Organizarea ofertelor promoționale;
  • Crearea campaniilor de email;
  • Creare conceptelor predictibile de lead generare.
  • Crearea unui sistem de comunicare continuă cu clienții actuali.

Cerințe față de candidați:

  • Experiență în Marketing Strategic;
  • Să aibă experiență în digital marketing (facebook, instagram, tiktok, linkedin, youtube, mailmarketing);
  • Abilități de Project Manager și Leadership;
  • Cunoașterea limbilor română, rusă (avantaj) și engleză (avantaj);
  • Orientare spre rezultat;
  • Dorința de a progresa personal, profesional și financiar.

Condiții de muncă:

  • Loc de muncă confortabil în oficiu, situat în sectorul Centru;
  • Regim de lucru - luni-vineri de la 9:00 până la 18:00 (pauză de masă 1 oră) sâmbătă, duminică - zile libere;
  • Colectiv prietenos, tânăr, energic și conducători obiectivi!
  • Acces la programele educaționale ale companiei.
  • Contribuție financiară în caz de necesitate de a participa la cursuri de perfecționare.
  • Ca excepție poate fi analizată opțiunea de a lucra de acasă.

Trimite CV-ul în cazul în care:

  • Dorești să capeți experiență și să te dezvolți în Marketing, Branding, Funnels (oferim instruire de la cei mai buni: Russel Brunson, Frank Kern, Tai Lopez, Grant Cardone etc.)
  • Ești responsabil/ă și proactiv/ă
  • Integritatea pentru tine este o valoare de bază în viață;
  • Crezi în visurile tale și ești gata să ieși din piele afară pentru ele.

CV-ul expediați la adresa: contact@speaker.md.
Pentru mai multe detalii se discută la interviu sau ne contactați la numărul de telefon 069009466.

Poți vedea activitatea noastră pe: https://speaker.md/ sau pe pagina de FB Professional Speaker sau https://iliedercaci.com.

E-mail: contact@speaker.md
Telefon: 069009466

Web: http://speaker.md/ / https://iliedercaci.com