HR-Consulting – lider în recrutarea personalului, la solicitarea clientului său, este în cautarea candidatului pentru postul vacant:

Agent vanzari (tehnica agricola) sal. 5000-10000 + %

Cerinte:

  • Experienta de cel putin 3 ani in vanzari
  • Cunoasterea tehnicilor profesionale de vanzare, negociere si mercantizare
  • Atitudine orientata spre satisfacerea cerintelor clientilor
  • Capacitate de adaptare si invatare rapida
  • Disponibilitate la efort sustinut si munca de teren
  • Demn de incredere, serios, dinamic, increzator in fortele proprii, proactiv
  • Capacitate de mediere, gestionare si rezolvare prompta a problemelor
  • Orientare catre rezultat
  • Cunostinte operare PC (Excel, Word)
  • Cunoasterea limbilor romina, rusa, engleza (avantaj)
  • Permis conducere categoria B

Responsabilitati:

  • Prospectarea continua a pietei in vederea identificarii si abordarii clientilor noi
  • Dezvoltarea portofoliului actual de clienti
  • Mentine si dezvolta relatii profesionale cu clientii in vederea mentinerii unui nivel ridicat al satisfactiei clientilor si fidelizarii acestora

CONTACTE:
Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de e-mail: rr40@search4staff.com  sau la numărul de Telefon de contact: 068503560.
Vă rugăm să indicați codul postului vacant în titlul scrisorii: «agent vinzari tehnica agricola»

Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidații care întrunesc cerințele postului vor fi contactați în vederea unui interviu.

E-mail: rr40@search4staff.com
Telefon: 068503560

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Customer Operations Agent

Orange Moldova • 18 Февраля 2018, Кишинев

Отправить CV

Торговый агент

Compania • 18 Февраля 2018, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть