Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

Responsabil Vinzari (Sudul RM)

Compania: Compania internationala, producator si distribuitor a materialelor de constructii.
Educatie:

  • Studii superioare in domeniul de marketing / economie /comercial.

Abilitati:

  • Experienta in vanzari directe de minim 3 ani a materialelor de constructie;
  • Vorbire fluenta in limbile: Romana, Rusa , Engleza;
  • Abilitati excelente de comunicare, perseverenta si persuasiune;
  • Abilitati de negociere;
  • Cunoasterea corespondentei si etichetei de afaceri;
  • Cunoasterea tehnicilor de vanzari asertive;
  • Aspect prezentabil.

Responsabilitati:

  • Analiza si prospectarea potentialilor clienti;
  • Crearea si dezvoltarea bazei de date;
  • Efectuarea de cold-calling si respectiv vanzari asertive;
  • Crearea de prezentari si oferte comerciale;
  • Prezentarea serviciilor companiei catre client;
  • Mentinerea relatiei de prietenie cu clientii;
  • Negocierea si incheierea contractelor;
  • Analiza si statistica vanzarilor.

 Alte cerinte:

  • Adaptare la un program de lucru flexibil, deplasari de serviciu.

Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv si motivant.

Contacte:
Cei interesati sint rugati sa transmite CV la adresa de Email: RR40@search4staff.com   sau sa apeleze tel.022 202986; mob.068503560.
In CV indicati postul vacant: “RVR”

E-mail: RR40@search4staff.com
Telefon: 022 202986, 068503560

Вперед

Alte anunturi publicate de aceasta companie