ACVILA SRL ANGAJEAZA:

Administrator Bahmut Club

Cautam Administrator pentru o organizatie mica care activeaza in domeniul serviciilor alimentare. Suntem o echipa de 6 oameni, profesionisti si dornici de a atinge obiectivele propuse. Avem nevoie de un administrator care stie sa administreze restaurante, ospatarii sau cafenele si poate dirija veniturile companiei. Bahmut Club se gaseste la 70 km de Chisinau, la marginea satului Bahmut.

Sarcini și responsabilități:
  • Coordonarea intretinerii a incaperii (reparatii, curatenie, achizitii)
  • Monitorizarea amenajarii blocului
  • Respectarea termenilor de executie
  • Planificarea si eficientizarea cheltuielor
  • Ducerea de evidenta a cheltuielior si platilor
  • Depistarea si inlaturarea problemelor ce tin de serviciile de alimentatie
  • Imbunatatirea serviciului oferit clientilor
Cerinţe față de candidați:
  • Studii comerciale, business administrare (de dorit)
  • Experienta de lucru in domeniul serviciilor alimentare
  • Autoturism propriu (de dorit)
  • Cunoasterea limbii romane / ruse
  • Abilitati de lucru cu oamenii
Plăți și beneficii:
  • Salariu motivant
  • Pachet social complet
  • Contract de muncă
Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul la adresa electronică: hr@acvila.md     ori sunati direct la tel. mobil 068384333 (Olesea).
Succese!

E-mail: hr@acvila.md
Telefon: 068384333
Site: www.acvila.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть