ENERGIA NATURII IN CASA TA

GlobalGeosolar SRL lider pe piata in domeniul promovarii energiilor alternative, ventilare si climatizare, anunta concurs de suplinire a postului vacant de:

Referent Tehnic

Responsabilitati:
- Prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor si serviciilor companiei;
- Realizarea obiectivelor in vinzari;
- Consultarea clientilor in magazin;
- Intocmirea, documentarea si finalizarea ofertelor tehnice si de pret.
- Realizarea proiectelor si schemelor tehnice in AutoCAD

Cerinte:
- Studii superioare tehnice la UTM (ACGV – reprezinta un avantaj);
- Abilitati de comunicare cu clientii;
- Experienta in vânzari (reprezinta un avantaj);
- Punctualitate și corectitudine;
- Cunoasterea PC-ului;
- Cunoasterea AutoCAD;

Beneficii:
- Salariu competitiv;
- Telefon mobil;
- Pachet social și pinzul de luni pina vineri;
- Traininguri la producatori mari din Europa;
- Opurtunitati de avansare;

Persoanele interesate sunt invitate sa transmita CV-urile la adresa de email: hr@geosolar.md, cu indicarea postului pentru care se aplica.
Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Referent tehnic

Piroterm Service • 17 Января 2018, Кишинев

Отправить CV

Hydrosystems SRL • 17 Января 2018, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть