Este o asociație umanitară și non-profit
• activează în România, Bulgaria și în Republica Moldova din 2004
• își desfășoară activitatea pe tot teritoriul Republicii Moldova
• este avocatul săracilor și orfanilor
• îngrijește zilnic 3000 de beneficiari din familii social vulnerabile, dintre care 500 sunt copii orfani și săraci
• oferă 280 locuri de muncă pentru băștinași

Educator/-oare în Centrul Multifuncțional Congaz din s. Congaz, r-nul Comrat

Căutăm Educator /- oare în Centrul Multifuncțional Congaz din s. Congaz, r-nul Comrat pentru suplinirea postului vacant.

Responsabilități:
• Asigură supravegherea copiilor;
• Participă activ la procesul de educare al copiilor;
• Este responsabil de viața și sănătatea copiilor;
• Participă la organizarea serbărilor și la alte activități cu caracter festiv;
• Asistă și îndrumă copiii la efectuarea temelor școlare;
• Participă activ la procesul de educare a copiilor în scopul integrării sociale a acestora;
• Evaluarea permanentă a calității și impactului activității desfășurate;

Așteptări faţă de candidaţi:
• Studii superioare în domeniul pedagogie și/sau psihologie;
• Experienţă de lucru cu copiii - min. 2 ani;
• Cunoaşterea limbilor română şi rusă;
• Empatie și afecțiune față de copii, capacitate de interacțiune și comunicare;
• Abilități de mediere a conflictelor, perseverență, energie, stăpînire pe sine.
Oferim:
• Munca stabilă într-o companie stabilă;
• Pachet social, condiţii bune de muncă;
• Salariu motivant;
• Activitate responsabilă, interesantă;
• Program de muncă: 0,50 norma de muncă;

Locul de muncă: Centrul Multifuncțional Congaz din s. Congaz, r-nul Comrat.

Deveniți parte din echipa CONCORDIA Moldova!

Se prelungeste termenul de aplicare a CV-rilor pînă la data de 15 decembrie 2017.

Rugăm să transmiteți CV-ul D-stră pînă la data de 15 decembrie 2017, indicînd POZITIA la care aplicați, la următoarea adresă de e-mail: hr.moldova@concordia.or.at
Telefon: 0 22 23 55 81.
Sediul AO ”Concordia.Proiecte Sociale”, str. A. Corobceanu 13/1, or. Chișinău.

E-mail: hr.moldova@concordia.or.at
Telefon: 0 22 23 55 81

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть