Compania StarNet unul dintre liderii companiilor din domeniul comunicaţiilor electronice din Republica Moldova, angajează:

Consultant Vînzări or. Bălți, Călărași, Cimișlia, Edineț, Fălești, Florești

Obiectivul postului:
Realizarea target-ului de vânzări stabilit în conformitate cu politica de vânzări a companiei StarNet, în regiunea menționată.

Responsabilităţi:
·       Prospectează piaţa, identifică şi abordează potenţiali clienţi persoane fizice;
·       Ofertează şi promovează serviciile oferite de companie;
·       Negociază şi urmăreşte derularea în bune condiţii a contractelor încheiate;
·       Stabileşte şi dezvoltă relaţii profesionale cu clienţii, orientate spre satisfacerea nevoilor acestora în conformitate cu standardele şi politica companiei.

Cerinţe:
·       Studii superioare (în domeniul telecomunicații sau economic ar fi un avantaj);
·       Să locuiască în apropierea centrului regional ar fi un avantaj;
·       Experienţă în domeniul vânzărilor - avantaj;
·       Cunoaşterea fluentă a limbilor română şi rusă;
·       Abilităţi excelente de comunicare, negociere;
·       Capabil de a înţelege şi soluţiona necesităţile şi nevoile clienţilor;
·       Dispus să aplice în practică procedurile de vânzare propuse de către companie;
·       Energic, responsabil, organizat şi orientat spre rezultate înalte.

Compania oferă un pachet salarial motivant şi alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesionişti, training-uri de specialitate şi un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul în atenția Departamentului Resurse Umane pe adresa hr@starnet.md    cu specificarea postului – Consultant Vânzări "regiunea".

Doar persoanele selectate vor fi contactate în vederea unui interviu.

E-mail: hr@starnet.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть